Dombóvári Kosársuli KE – Dunaújvárosi Sárkányok KS: 79-56 (14-14, 24-20, 25-15, 16-7)
Dombóvár 100 néző, v: Domokos, Rutkai.
Dombóvár: TÓTH 23/9, TAMÁS 25/6, Szilágyi 4, VICZE 19, Pölöske 4. Cs.: Szabotin 2, Árok 2.

A 2016/17-es évad utolsó hazai mérkőzésén a tabella egyik sereghajtóját, a Dunaújváros csapatát fogadtuk. Sajnos a megfelelő kezdés ezúttal is hiányzott, görcsösek voltunk a támadásokban, rengeteg közeli dobást elhibáztunk. A vendégcsapat nagyon lelkesen játszott, hibáinkat jól kihasználták, és a félidőig teljesen nyílt volt a találkozó. Szünet után védekezést váltottunk, már sokkal jobb ritmusban támadtunk, és fokozatosan növelni tudtuk előnyünket. Három junior korú játékosunk is pályára lépett, a második játékrészben a vélhetően utolsó dombóvári meccsét játszó Vicze Kristóftól láthattunk szép dolgokat, aki tanulmányait máshol folytatja. A végére felőröltük a vendégcsapatot, és három jó teljesítményt nyújtó játékosunk (Tamás, Tóth, Vicze) vezetésével nagy arányú győzelmet sikerült szereznünk.
Utolsó mérkőzésünkön Marcaliban lépünk pályára, május 13-án 19.30-kor!