Nagy öröm volt számunkra, és sikerként könyvelhetjük el, hogy Dombóváron került megrendezésre az Nb2 Final Four-ja. Körmérkőzéseken dőlt el, hogy ki hódítja el az országos bajnoki címet.
1. nap:
DKA-DEAC – Kisokos-Nagykőrösi KE: 78-65 (18-18, 15-15, 18-14, 27-19)
Szolnoki Olaj KK – Dombóvári Kosársuli KE: 85-81 (12-25, 24-14, 28-24, 21-18)
Dombóvár 500 néző, v: Szalai, Gyurka, Horváth.
Szolnok: Hegedűs 8, PAPP 15/9, Berkics 3/3, ZSÍROS 22/3, PERINGER 15. Cs.: Rudner 10, Hajdú 4, Bozsó 6/6, Taiwo 2, Demecs.
Dombóvár: TAMÁS 14/12, SZILÁGYI 22/3, BALOGH 12, Lovas 5, Murvai 9. Cs.: Farkas 13, Pölöske 4, Banai 2, Várallyay, Kőnig.
Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, ötletes támadójátékkal, és remek védekezéssel megleptük a rendkívül jó szerkezetű vendégeket.  A második negyedben pontos kinti dobásokkal zárkóztak a szolnokiak, a 14 pontos előnyünkből csupán 3 pont maradt a félidőre. A térfélcsere után hatalmas harc, és küzdelem jellemezte a mérkőzést, a pár pontos előny a 30. percig nálunk volt, majd a Szolnok egy 11-0-ás futással ellépett. Hatalmas lelkesedéssel, közönségünk támogatásával sikerült visszakapaszkodnunk -11 pontról -3ra, majd újra ellenfelünk pillanatai következtek. 2 perc volt már csak hátra a mérkőzésből, 8 pontos szolnoki vezetésnél az utolsó energiáit mozgósította csapatunk, és elképesztő hajrát nyitottunk. 13 másodperccel a vége előtt Szilágyi triplájával egyenlítettünk, majd a vendég időkérés után a faultot választottuk, és ezáltal büntetőzhetett Hegedűs. Mindkettőt bedobta, majd időkérésünk után az utolsó támadás a miénk volt. Sajnos elhibáztuk, ezáltal elszalasztottunk egy nagy lehetőséget. A csapat hatalmasat küzdött, joggal járt a vastaps a nézőtérről minden játékosunknak a vereség ellenére.
2. nap:
Kisokos-Nagykőrösi KE – Szolnoki Olaj KK: 72-42 (18-6, 17-15, 14-12, 23-9)
DKA-DEAC – Dombóvári Kosársuli KE: 95-71 (29-18, 18-19, 25-17, 23-17)
Dombóvár 500 néző, v: Horváth, Kovács, Szalai.
Debrecen: NAGY BO. 22/12, Nagy Be. 3/3, Opre 7, SZARKA 13/9, LIPPAI 13. Cs.: Szendrei 9, ASZTALOS 15, Helgasson 9, Tóth 2, Jávor 2, Gál.
Dombóvár: Tamás, SZILÁGYI 24/3, Balogh 4, Lovas 9, MURVAI 8. Cs.: Banai 6/3, Farkas 6, Németh 2, Panta 2, Pölöske 4, Kőnig 4, Várallyay.
A második mérkőzésünket az idei szezonban eddig veretlen debreceniekkel játszottunk. Az 5. percig tartottuk a lépést (11-11), majd jött egy hullámvölgy, és 11-1-es futással a 8. percre már közte 10 volt. Ez a különbség a félidőig nem változott. Sajnos sorra kimaradtak a távoli dobásaink, de Szilágyi extra teljesítményével még így is meccsben maradtunk. A fordulást követően a 24. percig tartottuk a lépést, majd a fáradtság jelei kezdtek mutatkozni, és ezt könyörtelenül kihasználták a nagyszerű kosárlabdát bemutató DEAC-osok.
3. nap:
DKA-DEAC – Szolnoki Olaj KK: 69-80 (25-30, 20-18, 17-23, 7-9)
Dombóvári Kosársuli KE – Kisokos-Nagykőrösi KE: 48-76 (4-19, 18-23, 12-20, 14-14)
Dombóvár 300 néző, v: Söjtöry, Radnóti, Horváth.
Dombóvár: Szilágyi 4, Balogh 4, Banai, FARKAS 13, Murvai 6. Cs: Panta 2, Tamás 10/3, Lovas 4, Várallyay, Pölöske 1, Kőnig, Németh 4/3.
Nagykőrös: Jurászik 4/3, TÓTH 13, Kovács S. 6/6, NÁCSAI 13/3, FULVIO 8. Cs.: Molnár 7, KÓNYA 9/6, Chiovini 6/6, Dézsi 4, Szablics 6, Kovács M., Bányai.
A 3. játéknapon a jó erőkből álló „közép b” bajnokával mérkőztünk. Sajnos nagyon gyengén kezdtünk, mindössze 4 pontra voltunk képesek az első negyedben, és ez rá is nyomta a bélyegét a találkozóra. Képtelenek voltunk kintről betalálni, és a belső játékunk is igen gyengére sikeredett. A második félidőre utolsó erőtartalékainkat mozgósítva léptünk parkettre, maradt tartása a csapatnak, ami az egyik kérés volt a félidőben. Sajnos ezen a napon nem volt vezéregyéniségünk, szinte semmi sem sikerült támadásban, a védekezésünk még aránylag jól működött. Ennek ellenére gratuláció jár a csapatnak az egész éves teljesítményért!
 Ezúton is szeretnénk megköszönni fantasztikus közönségünknek, hogy egész évben mellettünk álltak jóban-rosszban! Nélkülük ez az eredmény nem sikerülhetett volna.. KÖSZÖNJÜK!!!
Gratulálni szeretnénk mindegyik csapatnak az elért eredményért! Nagyon színvonalas mérkőzéseket láthatott a publikum, erre a hétvégére visszaköltözött a kosárlabda városunkba! Egy mérkőzés kivételével minőségi, korrekt játékvezetést is láthattunk, tapasztalhattunk.