06-30/497-4779

vasárnap, április 28, 2024

Kadett A eredmények

KASI  -   Dombóvári KS/A   77 : 63  (16-9; 21-11; 20-25; 20;18)

Sarkadi Dániel 7/3,  Bíró Kristóf -, Kőnig Richárd 10, Nagy Mátyás 2, Börcsök Patrik -,

Csáki Gergely -, Küszter Dániel 2, Kollár Zsombor 11, Laczkó Levente -, Farkas Péter 29/9, Kárpáti Tibor 2,

Szűcs Dániel -.

Fizikális előnyben lévő Kaposvári csapat megérdemelten nyert. A csapat harmadik negyedben produkált játékával elégedett vagyok

2010-10-16  Bonyhád 1. forduló OKB fiú alapszakasz

Dombóvári KS/A -  ATOMERŐMŰ SE  77 - 102 (15-27, 22-26, 19-20, 21-29)

Sarkadi Dániel 12, Kőszegi Kristóf 2, Bíró Kristóf 3, Kőnig Richárd 7/3, Nagy Mátyás 2, Börcsök Patrik 2,

Csáki Gergely -, Küszter Dániel 2, Kollár Zsombor 25, Laczkó Levente -, Farkas Péter 22, Kárpáti Tibor -,

Megilletődött első félidő után szépen felvettük a ritmust, és tisztes helytálással vettük a nem könnyű akadályt.

BONYHÁDI KSE - Dombóvári KS/A  39 - 131   (12-36, 12-26, 7-33, 8-36)

Csáki Gergely -, Küszter Dániel 9, Kollár Zsombor 4, Laczkó Levente -, Farkas Péter 45, Kárpáti Tibor 4,

Gyors indításokkal, szervezett védekezéssel és nem utolsó sorban felszabadult játékkal sikerült az igen nagy arányú győzelem. Gratulálok a csapatnak.

2010-11-20  Dombóvár 2. forduló OKB fiú alapszakasz

Dombóvári KS/A -  PVS E- PVSK/B  83 - 45 (15-9, 28-13, 24-9, 26-14)

Sarkadi Dániel 15, Kőszegi Kristóf 2, Bíró Kristóf 4, Kőnig Richárd 6, Nagy Mátyás 3, Börcsök Patrik -,

Csáki Gergely 1, Küszter Dániel 3, Kollár Zsombor 23, Laczkó Levente 5, Farkas Péter 19, Kárpáti Tibor 2,

Az első negyed elején lassan vettük fel a ritmust, de a továbbiakban szép játékkal nagy arányú győzelmet arattunk.

ATOMERŐMŰ SE - Dombóvári KS/A  96 - 55   (28-11, 27-20, 25-13, 16-11)

Sarkadi Dániel 12, Kőszegi Kristóf -, Bíró Kristóf 3, Kőnig Richárd 15, Nagy Mátyás 5, Börcsök Patrik -,

A második negyed elején gyors játékkal sikerült meglepni ellenfelünket egy 10-0 ás kezdéssel, de a győzelemhez még ennél sokkal gyorsabb, pontosabb játékra van szükségünk. Gratulálok a paksi csapatnak.