U13- „Nagyok Kupája” megye bajnokság, Zomba

Zombasket-Dombóvári Kosársuli KE 25-65 (8-19, 0-22, 2-4, 15-20)
Fenyvesi Merse 4, Pápai Levente 4, Ruppert Dominik 6, Bálint Bence 6, Gergely Hanna 4, Barna Lili 8, Bőzsöny Eperke, Lukács Liza 5, Bálint Botond 12, Téwald Patrik 8, Csomor Gábor 4, Gácsi Zalán 4.

Harmadik mérkőzésünket Zombán játszottuk, ahol kellemes meglepetésre 17-18 lelkes játékos várt minket. Nagyra becsülendő, hogy egy 2.100 fős lélekszámú helységben, ahol több csapatsportág is jelen van, ilyen szép számmal kosárlabdáznak! Gratulálunk az ott folyó munkához!
Több új játékost is vittünk a 22-es keretünkből erre a mérkőzésre. Az első negyedben a mérkőzés szinte eldőlt eredmény szempontjából. Viszont mindenki hajtott és akart a továbbiakban is. Alázattal, tisztelettel játszottunk a pályán egész mérkőzés folyamán. Sok gyors indításunk volt a mérkőzésen, viszont rengeteg ziccer még mindig kimaradt. Szép csapatmunkát mutattunk a pályán ez látszik a pontok eloszlásában is. Gratulálunk a győzelemhez, megyünk tovább és JÁTSZUNK!