Gratulálok a csapatomnak.Nem volt egyszerű dolgunk,még ha 18 lett a különbség is.
Férfi NBII Bajnokság Nyugati Csoport 2023/24, Mosonmagyaròvár 2023.02.23
MOGAAC-Dombòvàri Kosársuli KE 62-80 (23-17,8-22,13-19,18-22)
Dombòvár: TAKÁCS A.9/3,KŐNIG R.26/12, HADNAGY B.19/6,TÒTH V.16/3,PÖLÖSKE K.3 Cs.: LAUFER G.5,ROÒSZ R.-,MOLNÁR M.2
Gratulálok a csapatomnak.Nem volt egyszerű dolgunk,még ha 18 lett a különbség is. Igazi kemény ,harcias játèk folyt a pályán 40 percig. Negyedik idegenbeli mérkőzésünket is sikerrel vettünk,ami nagy dolog,de most màr hiányzik a hazai közönség és a hazai pálya,ahol lassan 3 hònapja nem játszottunk bajnoki mérkőzést. Egyetlen dolog van a szemünk előtt ,hogy mékőzèsről mérkőzèsre lépegessünk a cèlunk felé,csak is a soron következő feladatra fòkuszálunk és reménykedünk ,hogy szàmunkra jòl alakuljanak a többi eredmények. Talàn a legnehezebb szezonba vagyunk,ennyi sérülés talán soha nem volt egy szezonba nàlunk,azthiszem 2-3 meccset tudunk teljes kerettel játszani és ez a sérülés hullám folytatòdik. Reménykedünk,hogy Laufer Geri térd sérülése nem komoly. Addig is előre nézünk ès hatcolunk tovább amennyien vagyunk