NB2- Soproni Tigrisek SE-Dombóvári Kosársuli KE
Harmadik olyan idegenbeli mérkőzésen vagyunk túl, és hoztuk el a győzelmet, melyhez igazi CSAPAT ÉS FÉRFI munka kellett.
Férfi NBII Bajnokság, Nyugati csoport 2023/24, Sopron, 2023.02.09
Soproni Tigrisek SE-Dombóvári Kosársuli KE 75-85 (12-32,24-14,16-23,23-16)
Dombóvár: TAKÁCS A.14/12,KŐNIG R.27/15,HADNAGY B.10,TÓTH V.26/12,PÖLÖSKE K.6, Cs.:LÉP A.-,ROÓSZ R.-,MOLNÁR M.2
Gratulálok a csapatomnak, hogy ilyen körülmények között is higgadtak maradtak és fegyelmezetten okosan játszottak, betartva a megbeszélteket. Azt hiszem, a szezon legjobb első 10 percét produkáltuk és ezt az előnyt jól használtuk végig. Nem tudom, talán 5-6 éve, mikor még játszottam, akkor nyertünk itt utoljára! Most már edzőként is megtapasztaltam, hogy milyen meccs után bemenni a győztes csapathoz az öltözőbe és felszállni győztes csapat buszára! Boldogság!!! Dolgozunk tovább lépésről-lépésre haladva.
A változatosság kedvéért újabb utazás vár ránk 2023.02.23-án, amikor Mosonmagyaróvárra, a 4. idegenbeli győzelemért megyünk!