U14B- Fiú Serdülő Területi Bajnokság felsőházi rájátszás 7-8. helyért
Mindkét mérkőzés hasonló forgatókönyv zajlott: az első félidőben a sok eladott labda, és a gyenge védekezés miatt 15 pont körüli hátrány, majd a nagyszünet után teljesen más hozzáállással, nagyon nagyot küzdve az utolsó 5 perc előtt már döntetlenre hoztuk az eredményt.

Fiú Serdülő Területi Bajnokság felsőházi rájátszás 7-8. helyért

2024.05.07. Dombóvár

Dombóvári Kosársuli KE/B – Atomerőmű SE U14/B  71-75 (14-20, 19-26, 16-16, 22-13)

Balogh Kornél -, Benkő Szabolcs, 21, Blaskovics Bence -, Derventics Marcell -, Eljaber Mohammadikhsan 2, Fekete Ádám -, Gyenei Bence -, Horváth Gergő 6, Kiss Kolos Boldizsár 3, Kuurstra Mike 18, Péter Kusán 19, Takács Benett 2

2024.05.10. Szekszárd

Atomerőmű SE U14/B  – Dombóvári Kosársuli KE/B 77-67 (18-12, 28-18, 15-25, 12-16)

Amma Botond 2, Blaskovics Bence 2, Benkő Szabolcs 18, Darázsdi Ákos -, Eljaber Mohammadihsan -,  Gyenei Bence 8, Kiss Kolos Boldizsár -, Klemen Zsombor 2, Kuurstra Mike 9, Péter Kusán 26, Takács Benett –

Mindkét mérkőzés hasonló forgatókönyv zajlott: az első félidőben a sok eladott labda, és a gyenge védekezés miatt 15 pont körüli hátrány, majd a nagyszünet után teljesen más hozzáállással, nagyon nagyot küzdve az utolsó 5 perc előtt már döntetlenre hoztuk az eredményt. Sajnos abban is megegyezett a két mérkőzés, hogy az utolsó percek ellenfelünknek sikerültek jobban. Kár érte, mert a mutatott játék alapján legalább egy győzelmet megérdemeltünk volna. Mindkét mérkőzésen voltak nagyon jó egyéni teljesítmények, és csapatként is tudtunk szép dolgokat produkálni mind védekezésben, mind támadásban.

Annak ellenére, hogy a rájátszásban már nem sikerült mérkőzést nyernünk nagyon büszke vagyok az egész csapatra az egész évadban nyújtott teljesítményért, illetve azért a kemény munkáért, aminek eredményeképpen minden téren hatalmasat fejlődtünk a szezon végére.

Köszönjük szépen mindenkinek a biztatást, támogatást, és továbbra is hajrá Dombóvár!