U16- PVSK NKA/B-Dombóvári Kosársuli KE
PVSK NKA/B csapata adta a helyszínt a szombati mérkőzés lebonyolítására az Akadámia kosárlabda csarnokában.
Nemzeti fiú kadet (U16) regionális mérkőzések, Pécs 2024.02.10.

PVSK NKA/B-Dombòvári Kosársuli KE 37-102 (10-31, 0-20, 8-27, 19-24)

Halmai Zsombor 20/6, Csomor Péter 12, Kapinya Péter 11, Wéber Koppány 5/3, Fenyvesi Ábris 14, Barna Zalán 2, Fülöp Sámuel -, Márfi Ákos 8/3, Herke Máté 3/3, Kalocsa Dániel -,

PVSK NKA/B csapata adta a helyszínt a szombati mérkőzés lebonyolítására az Akadámia kosárlabda csarnokában. Egy kicsit szerencsésebb helyzetben voltunk, mint csütörtökön, mert plusz két fővel gazdagodott csapatunk. A mérkőzés 13:00 – órakor kezdődött, így egy kicsit az étkezést kellett kitolnia a csapatnak. Köszönjük a szülők, hozzátartozók érdeklődését és szurkolását. A mérkőzés minden negyedében sikerült szépen teljesíteni az elvárásokat, sőt a második negyedben nem kaptunk egyetlen kosarat sem. A védekezésünk határozott volt, de az ellenfél sem tette nehézzé a feladatunkat. Sikerült mindenkinek pályára lépni, és kellő időt eltölteni a parkettán. Samunak és Daninak nem sikerült pontot szerezni a mérkőzésen sajnos, de majd a következő fordulókon biztos lesz még rá lehetőségük. A következő mérkőzésünket Bonyhádon fogjuk játszani 14 – én szerdán, amit szeretnénk szintén győzelemmel zárni. Nem mennék bele különösen a mérkőzés részleteibe, mert nem lenne nagyon mit elővenni és értékelni azon kívül, hogy nagy arányú különbséggel nyertünk.