U18- Dombòvàri Kosársuli KE-PVSK NKA/A
Gratulálok a Pvsk csapatának a győzelemhez.
Dombòvári Kosàrsuli KE- PVSK NKA/A 55-107 (14-19,9-23,17-34,15-31)
Dombòvàr: Halmai Zs.4,Ruppert D.8, Kapinya P.8,Vincellér N.22,Varga Á.- Cs.:Csomor P.2,Cseresznyés Cs.:9,Wéber K.-,  Fenyvesi M.2,Téwald P.-,Pápai L.-
Gratulálok a Pvsk csapatának a győzelemhez. Szokták mondani : Minden kezdet nehéz ,ezzel így voltunk mi is. A szezon első hazai mérkőzését talán a csoportunk legerősebb csapatàval kezdtünk,fizikálisan ,magasságban jobbak voltak nálunk. Az eredmény számomra ezen a meccsen másodlagos volt,hisz tudtuk az erőviszonyokat. Egy célom volt ,hogy visszalássam azokat a dolgokat meccsen amiket edzésen vettünk ,ezt sikerült megvalòsítanunk 13-15 percig. Ha ezt az időt kitudjuk tolni 35-40 percre akkor lesznek sikerélményeink is. Nagyon jòl szolgált szàmunkra ez a mérkőzés ,hogy tudjuk mibe kell javulnunk és hol tartunk. Dolgozunk tovàbb.