2021.01.16. NB2 Nyugati csoport 11. forduló.

DOMBÓVÁRI KOSÁRSULI KE – SZOMBATHELYI EGYETEMI SE 55 – 69 (10-24, 11-9, 17-24, 17-12)
Dombóvár: Tóth K. 9/3, Hadnagy B. 8/3, Kőnig R. 13/9, Balogh R. 10, Fazekas V. 5.
Cs.: Halmai D. 3/3, Szőke B. 3, Orbán Z. 2, Katatics K. 2.

Az első négybe való kerülés szempontjából, nagyon fontos mérkőzésre készültünk az egyetemisták ellen.
Nagyon rosszul kezdtük a találkozót. Rengeteg hibát vétettünk védekezésben, és nagyon körülményes, lassú támadásokat vezettünk. Sajnos most már rendeszeresen, tetemes előnyt adva ellenfelünknek.
A 2. negyedben sem tudtunk igazán faragni hátrányunkból, elsősorban gyenge támadójátékunknak köszönhetően, 12 pontos hátránnyal vonultunk a nagyszünetre.
Hiába próbáltuk rendezni a sorokat, ismét rémálom szerűen kezdtük a 3. negyedet. Gyermeteg hibák sorozata védekezésben, és hitehagyott támadójáték. Ezen az estén védekezésben és támadásban is, gyenge produkciót nyújtottunk, így teljesen megérdemelt győzelmet szerzett ellenfelünk, amihez gratulálunk.
Nagy lehetőséget szalasztottunk el a négybe kerülés szempontjából, sajnos innentől kezdve nem csak a mi kezünkben van a sorsunk.
Legközelebb ismét egy nagyon nehéz mérkőzés vár ránk, amikor is az Oroszlány csapatához látogatunk. Igyekszünk becsülettel felkészülni, és szeretnénk javítani a játékunkon.