Férfi NBII bajnokság Nyugati csoport 2021/22 Felsőházi rájátszás , 2022.03.26 Dombòvár

Dombòvàri Kosársi KE-OSE Lions II 69-77 (23-19,11-32,20-15,15-11)
Dombòvár: Reizinger M.25/6,Takács A.11/6 Kőnig R.2,Fehérvári Cs.12/3,Roòsz R.5 Cs.:Òliás G.5/3,Lép A.2,Kalocsa L.5,Barabás Á.-,Katatics K.2

24 òra alatt ez volt a csapat nagyrészének a második mérkőzése ami nem túl ideális ,plusz 2 játékosom sérülés miatt nem lépett pályára,így elég szűkös lett a rotáciòm magas poszton,ezt kompenzálni csak azzal tudtuk volna,ha extra dobòformát mutatunk.
Sajnos ez elmaradt,ilyen dobòszázalékkal amit ezen a napon mutattunk senki ellen nem fogunk tudni nyerni.
Egyértelmű,hogy a második negyed döntötte el a találkozòt, ebbe a 10 percbe minden hiba kijött védekezésbe és támadásba is. Egy negyedet buktunk a meccsen a másik 3 negyedet megnyertünk,ez elèg volt a vereségre. Nagyon fizikális mérkőzés volt,ami sokat kivett belőlünk.40 percig kaptunk egy olyan védekezést ,ami sok esetbe már átesett egy határon és elmaradt az ítélet felénk ,de ha a fault arányt nézem akkor pedig mi nagyon durvák voltunk 23-13 arányba nyertük ez a statisztikát és akkor itt teszem hozzá ,hogy boldog vagyok és büszke a játékosokra valamint hálás ,hogy nem sérült meg senki ,mert nagyon benne volt a pakliba.
Én elhiszem ,hogy 2-3 csapatnak élet-halál minden mérkőzés,de mi fejlődni és tanulni vagyunk itt,nem tudom miért kell 1-0-ba ziccert dobò ember után rohanni és lerépázni 10-15 pontos vezetésnél.