Dombóvári Kosársuli KE – Atomerőmű SE II: 88-59 (13-11, 22-14, 25-18, 28-16)
Dombóvár 200 néző, v.: Fleischmann, Szalóki.
Dombóvár: Tóth K. 13/6, TAMÁS 10/6, TÓTH M. 19/3, BANAI 16/9, Pölöske. Cs.: MURVAI 4, Szilágyi, LOVAS 13/9, Kun 8/6, Csapó T. 2, Csáki 3/3.
ASE: SZALAI 10/3, Bérces 3, PLÉZER 14, Pupp 7, Kalmár 12/3. Cs.: Pajor 6/3, Jakab 4, Mukli 3/3, Tell.

A 4. fordulóban az ASE tehetséges fiataljait fogadtuk, célunk nem is lehetett mint megőrizni 100%-os mérlegünket. A mérkőzés gyászszünettel kezdődött, játékosunk Balogh László napokban elhunyt édesanyja emlékére. Ezúton is szeretnénk részvétünket kifejezni a családnak!
Rengeteg hibával indult a mérkőzés, csak az 5. percben szereztük meg az első pontjainkat, szerencsére a védekezésünk jól működött, így nem tudtak ellépni a paksiak. A kosárszegény első negyed után kezdtünk magunkra találni, és a további remek védőmunkánknak köszönhetően már gyors indítások után is szereztünk kosarakat, ill. a távoli dobásaink is célba értek. A félidőre 10 pontos hazai előnnyel térhettek pihenőre a csapatok. Fordulás után kiegyenlített játék folyt a pályán, kosárra kosár volt a válasz, majd a 28. perctől (51-43) egy 9-0-ás futással már jelentős 17 pontos előnnyel várhattuk a záró negyedet. Az utolsó játékrész első perceit sikerült újra megnyomnunk, és egy 11-0-ás remek sorozattal gyakorlatilag el is döntöttük a mérkőzést. Az egész csapatot dicséret illeti, nagy kedvvel játszott minden játékosunk -támadásban főleg a második félidőben-, és sok energiát fektettünk a védekezésbe az egész meccs folyamán, melynek meg is lett az eredménye! Gratulálok!