Férfi NBII bajnokság 2022/23 Nyugati csoport 2022.12.02 Dombòvár

Dombòvàri Kosársuli KE- CVSE Vulkán Fürdő 71-83 (21-25,9-23,26-21,15-14)
Dombòvár:Takács A.11,Hadnagy B.5,Kőnig R.11 Roòsz R.4,Pölöske K.9 Cs.:Laufer G.27/18,Lép A.2,Katatics K.-, Kalocsa L.-,Barabás Á.2,Vincellér N.- Szilágyi Tamás Edző

Gratulálok a Celldömölknek ,megérdemelten nyerték meg a mai mérkőzést. Három dolog ami a vereségünket okozta.
Egy:ha 19:00-kor kezdünk akkor nyerünk, hisz akkor kezdődött a második félidő és addigra voltunk kellő ritmusba.
Kettő:egy hònapja nem játszottunk mérkőzés , talán a lehető legrosszabbkor volt szünet nekünk, hisz jò formába voltunk
Három: 15-20 támadò lepattanòt engedélyeztünk ellenfelünknek amivel nem lehet meccset nyerni.
Ezeket leszámítva -18 pontròl a 25.percbe visszajöttünk 6 pontra, amiből kiderült, hogy van tartása a csapatnak és ha kellő hozzáállást mutatunk, akkor bárkire veszélyesek tudunk lenni. Arròl nem is beszélve, hogy újra mint mindíg nem tudtam minden játékosomra számítani és nem volt teljes a keret.
Eddig még nem volt alkalmam, de itt megteszem én és a csapatom nevébe szeretnék Gratulálni  Halmai Daninak és Reizinger Máténak az NBI/A csoportba valò pályára kerüléshez és dobott pontokhoz. Sok sikert nektek és Nagyon Büszke vagyok rátok.
Szeretném nagyon nagyon megköszönni a szurkolòknak, hogy egész 2022-be melletünk voltak és mindíg sokan kilátogattatok, támogattátok a csapatot.