Férfi NBII bajnokság 2021/22 Felsőházi Rájátszás 2022.04.10 Dombòvár

Dombòvári Kosársuli KE-Dávid Kornél KA 59-54 (17-13,19-13,8-14,15-14)
Dombòvár: Takács A.14/12,Reizinger M.13/6 Kőnig R.5,Fehérvári Cs.15/9,Roòsz R.2 Cs.:Kalocsa L.-,Katatics K.2,Òliás G.8/6, Barabás Á.-,Lép A.-,Nagy B.- Szilágyi Tamás Edző

Talán a szezon legjobb mérkőzés kezdését mutattuk be ma (11-0),aztán újra jöttek a hibák ,akadozott a támadásunk és rendre hibáztunk védekezésbe is. Időkérés után rendeztük a sorokat és okos játékkal szünetre volt egy 10 pontos előnyünk . A szünet után bent maradtunk az öltözőbe ,ritmustalanul támadtunk folyamatosan rossz döntéseket hoztunk,de talán kicsit kompenzáltunk a védekezéssel. Az utolsò negyedre 4 pontos előnyünk volt ,várhatò volt ,hogy ki-ki meccs lesz a végére ,de helyén volt a szívünk és higgadtak tudtunk maradni a végére ,4 perccel a meccs lefújása előtt 10 pontos előnyünket volt ,amiből 5-öt megtudtunk tartani a végére. Nem volt szép meccs ,nem volt látványos meccs ,de nagyon fizikális ,taktikus összecsapás volt.
Gratulálok a csapatomnak nagyot küzdöttek ma.💙
Köszönjük a szurkolást 💙
Azthiszem ami ennél a győzelemnél is fontosabb az az,hogy REIZINGER MÁTÉ jövőhéten U18-as válogatott összetartáson vesz rész Belgrában. Mint edző hatalmas Büszkeség és visszaigazolás,nagyon sok munka van ebbe Máté részéről.