Dombóvári Kosársuli KE – PVSK-Kronosz Kiadó: 63-94 (15-20, 19-26, 15-29, 14-19) Dombóvár 100 néző, v.: Koncsek, Fleischman. Dombóvár: Tamás 7/3, Kun 6, Banai 9/6, Fonai 21/3, Déri 4. Cs.: Szilágyi 10/6, Várallyay 3, Babócsai, Németh 3/3, Szabotin, Árok. PVSK: Krnjanski 6, Dragasevic 20/6, Antóni 14/6, Berkics 8/6, Kővágó-Laska 17. Cs.: Demeter 14, Sütő 7/3, Popgyákunik 2, Bíró 4, Riskó 2.
A Hepp-Kupa első fordulójában az Nb1 B csoportjában szereplő PVSK fiatal játékosaival hozta össze csapatunkat a sorsolás. Egy találkozó döntött a legjobb 32 csapat közé kerüléshez. A mérkőzés első félidejében kiegyenlített játék folyt a pályán, szembetűnő volt a vendégcsapat gyors játéka. 12 pontos hátránnyal zártuk a második negyedet, ami akár szorosabb is lehetett volna, ha nem vétünk 1-2 taktikai fegyelmezetlenséget, amelyet előre megbeszéltünk. A 3. negyedben aztán beindították a rakétákat a pécsiek, és korszerű, szép kosárlabdát bemutatva folyamatosan távolodtak tőlünk. Gyógyírként érkezett részünkről 1-2 ötletes támadás, de így is nagy különbség alakult ki a mérkőzés záró szakaszára. Sajnos a végjátékra sem maradt változás, bár voltak fellángolásaink, megérdemelten szerezte meg a győzelmet az egyel nagyobb sebességi fokozatban játszó PVSK. Győzelmükhöz gratulálunk!