Kozármisleny-Petőfi SE – Dombóvári Kosársuli KE: 82-56 (15-17, 21-15, 22-12, 24-12)Kozármisleny, v.: Fleischmann, Földvári.Kozármisleny: Kis 7, Osiyemi 2, Lippai 3, Pungor 4, GYŐR 9. Cs.: TAKÁCS 28, Novák 7, SZAVAI 13/6, Mészáros 7, Kovács 2.

Dombóvár: Tóth 11/9, TAMÁS 15/3, Kun 6/3, VICZE 15, Pölöske 4. Cs.: Szabotin 5, Árok.

Jól kezdett tartalékos csapatunk, az első negyedben irányításunk alatt tartottuk a meccset, türelmesen végigjátszott akciók után szép kosarakat szereztünk. A folytatásban fokozatosan jöttek fel ránk a nagyon jó szerkezetű mislenyiek, akiknél több új játékos is szerepet kapott, és nagyon megnehezítették dolgunkat. Ráadásul Pölöske faultgondokkal küszködött, így lazább lett a védekezésünk is. Ennek ellenére a félidőre mindössze 4 pontos hazai előnnyel fordulhattak a csapatok. A harmadik etapban a már várható fáradtság jelei mutatkoztak, egyre több eladott labdánk volt, és a lepattanókért vívott csatákban is rendre alulmaradtunk. A hazaiak jól használták a bő rotációjukat, így fokozatosan léptek el tőlünk friss embereik révén. A záró játékrészt 10-0-ás mislenyi futás nyitotta, a lényegi dolgok ekkor el is dőltek. Próbáltuk becsületesen befejezni a mérkőzést, Vicze Kristóf pontjaival tartottuk magunkat, de közelebb már nem tudtunk kerülni a második félidőben nagyon jó játékot bemutató hazai csapathoz. Köszönet a pályára lépő, és még kitartó magnak a játékért! Folytatás május 6-án az évad utolsó hazai mérkőzésén a Dunaújváros ellen.