MOGAAC DSE-Dombóvári Kosársuli KE: 68-59 (15-19, 25-9, 13-17, 15-14)
Mosonmagyaróvár, jv.: Rokob, Erdős.

MOGAAC: Williams 4, Király 4, Tóth R. 4, BARUTA 23/9, HORVÁTH 16. Cs.: NÉMETH 11/9, Nagy-Bíró 6, Kerényi.
Dombóvár: Tóth K. 8, Kollár 14/3, Fetzer 11/3, Pölöske 4, Fazekas. Cs.: Dávid 4, Farkas 13/3, Németh 2, Takács 3/3.

A bajnokság 14. fordulójában a tabella 10. helyén álló MOGAAC vendégeként léptünk pályára. Az első negyedben a kezdeti  passzívitást követően ébredezni kezdett csapatunk, és Farkas ill. Dávid kosaraival 4 pontos előnyt harcoltunk ki az etap végére. A folytatás tragikusra sikeredett, 1-2 kósza találatunk ellenében a lelkes hazai gárdának szinte minden sikerült, és 12 pontos előnyt harcolt ki a félidőre. Nagyon gyengén védekeztünk, hiányzott az akarat, a harciasság. A nagyszünetben megbeszélteket betartva, nagyon jó szellemben kezdtük a 3. negyedet. Összeállt a védekezésünk, amelyen változtattunk, és ennek köszönhetően rengeteg labdát szereztünk. Sajnos támadásban továbbra is szenvedtünk, nem hoztunk jó döntéseket. Ennek ellenére a játékrész derekára két kosárnyi különbségre zárkoztunk, amikor kaptunk két demolarizáló triplát, és ismét 10 pontra nőtt a hazaiak előnye. A záró negyedben több lehetőségünk is volt a felzárkózásra, sajnos nem tudtunk élni a helyzeteinkel. Az a plussz ami átlendítette volna a csapatot, ezen a napon nem jött egyik játékosunktól sem. Hosszú idő után váratlan vereséget szenvedtünk, aminek intő jelnek kell lennie a folytatást illetően.. Gratulálunk a MOGAAC csapatának a győzelemhez!