Siófoki Kosársuli – Dombóvári Kosársuli KE: 60-93 (15-24, 14-25, 14-23, 17-21)

Siófok 50 néző, v.: Szép, Rácz.

Dombóvár: Tóth 11, BALOGH 15/3, BANAI 17/15, Vicze 6, PÖLÖSKE 13. Cs.: Kun 14/6, TAMÁS 9/9, Szabotin 4, Árok 4.

Kicsit foghíjas kerettel utaztunk Siófokra, sérülések, és betegségek miatt. Alacsony szerkezetünkkel próbáltuk a gyorsabb játékot erőltetni, amelyet hellyel-közzel sikerült is megvalósítanunk. Az első percektől kezdve jó szellemben kosárlabdáztunk, apró hibákat eltekintve jól védekeztünk, és jól felépített támadások után szép kosarakat szereztünk a palánk alól, és a triplavonalon túlról is. Teljes kontroll alatt tartottuk a mérkőzést, ennek következményeként folyamatosan nőtt a különbség a csapatok között, ami a félidőre 20 pontra duzzadt. A fordulás után sem lankadt a koncentrációnk, folytattuk az első félidei teljesítményünket. Kiemelném Pölöske Kornél hasznos játékát, ellentmondást nem tűrően szedte a lepattanókat, és támadásban is eredményesen játszott. Jól szálltak be a padról fiatal játékosaink is. A végére az volt a kérdés, hogy elérjük-e a 100 pontot, de 1-2 kimaradt ziccer miatt ez nem sikerült.

Jövő héten a listavezető PTE-Peac csapatát fogadjuk február 18-án 18.00 órakor! Szeretnénk folytatni jó sorozatunkat, ehhez nagy szükségünk lenne a szurkolóink segítségére is, várunk minden kosárbarátot!