Szombathelyi Egyetemi SE – Dombóvári Kosársuli KE: 79-66 (23-12, 25-18, 14-15, 17-21)
Szombathely, v.: Horváth, Szalay.
Dombóvár: Tóth 15/9, Tamás 11/3, Kun 11/3, Szilágyi 18/12, Déri 11. Cs.: Szabotin.

Hosszabb szünet után újra pályára lépett csapatunk. Talán már felesleges megjegyezni, de ismételten tartalékos felállásban.. Ezúttal hat játékosunkat kellett nélkülöznünk, és úgy néz ki, hogy ebben az idényben nagy változások már nem lesznek, így kell befejeznie csapatunknak a bajnokságot. A pályára lépőknek tisztelet, köszönet érte, hogy kitartanak.
A mérkőzésről röviden annyit, hogy az első percekben „bekapott” hátrányunkat végig görgettük magunk előtt. Sokkal frissebbnek látszott a hazai csapat, és a félidőre jelentős előnyt sikerült kiharcolniuk. Védekezésben sokat hibáztunk, ami után könnyű kosarakat kaptunk. Feltűnő volt, hogy szerkezetüknek köszönhetően a hazaiak sokkal jobban lepattanóztak, ami által több támadást vezethettek. A második félidőre kicsit közelebb lopóztunk, de nem sikerült az áttörés, és simán behúzta a SZOESE a találkozót. Voltak bíztató momentumok a mérkőzés során, de a győzelem megszerzése ezen a napon nagyon messze állt tőlünk.