Férfi NBII bajnokság 2022/23 Nyugati Csoport 2022.12.09. Kozàrmisleny
Neosport-Kozármisleny-Dombòvári Kosársuli KE 80-74 (19-26,24-27,14-15,23-6)
Dombòvár: Takács A.14/9,Hadnagy B.15, Kőnig R.20/12,Katatics K.-,Pölöske K.14/3 Cs.:Laufer G.6,Kalocsa L.2,Roòsz R.3/3 , Lép A.-,Barabás Á.-,Vincellér N.- Szilágyi Tamàs Edző

Gratulálok a Kozármislenynek a győzelemhez. Változtatnunk kell az biztos ,harmadik mérkőzésünket bukjuk el úgy hogy 6-7 percet nem koncentrálunk. Kézbe tartjuk a mérkőzést 33 percig és onnan vége ,elfogyunk. Jòl jön nekünk most a szünet,hogy rendezzük a sorokat,sokkal keményebben ,sokkal agresszívabban kell kosárlabdáznunk mèrkőzèsen ,de főleg edzésen is. Mi csak abban az esetben fogunk mérkőzéseket nyerni (mivel nincs szerkezetünk),ha minden egyes játékosom egy kis pluszt hozzá fog tudni tenni ehhez a csapathoz. Sűrű a mezőny,bàrki nyerhet bárhol , 3 vereségünk van 3 győzelmünk ez nem a világvége ,de ha az élen szeretnénk végezni ,ahhoz meg kell dolgozni. Büszek vagyok a fiúkra ettől független is.
A csapat nevébe szeretnénk minden egyes szurkolónak és sportbarátnak KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNNI.Ígérjük ,hogy a 2023-as ÉV sok szép győzelmet fog hozni.