Dombóvár: Berta B. 10/6, Halmai B. 9/3, Kovács I. -, Várallyai A. -, Kardos A. 7, Maár Z. 1, Katatics P. 5/3, Börcsök I. 20/3, Páldi E.-, Pál L. 2

Dombóvár: Berta B. 11/9, Halmai B. -, Kovács I. -, Várallyai A. 2, Kardos A. 7/3, Maár Z. 2, Katatics P. 3/3, Börcsök I. 10/3, Páldi E.-, Pál L. 2

1. Bonyhád
2. Dombóvár
3. Szigetvár
4. Komló

November első hétvégéjén került megrendezésre a félévenként sorra kerülő négycsapatos öregfiúk torna újabb fordulója. A XX. Vízmű Kupa elnevezésű sportesemény helyszíne a Komlói Városi Sportközpont volt. A tornarendszerben zajló 2×15 perces mérkőzések sorát a Komló-Dombóvár találkozó nyitotta. Csapatunk a meccset végig kontrollálva, magabiztosan győzött, biztosítva ezzel helyét a döntőben. A másik elődöntőben a Bonyhád és a Szigetvár csapatai találkoztak, melyből a völgységi város került ki győztesen. A bronzmeccset a két baranyai együttes vívta, mely egy kiélezett, izgalmas küzdelmet hozott. A találkozó végén a szigetváriak örülhettek jobban, győzelmükkel megszerezték a harmadik helyet. A torna döntőjét a két Tolna megyei gárda vívta. Az elmúlt időszakban a két csapat több kiélezett, szoros meccset vívott már egymással. A döntőbeli izgalmak ezen a napon sajnos elmaradtak. Ellenfelünk a találkozón végig vezetve, a játék minden elemében jobb teljesítményt nyújtva ebben az arányban is megérdemelten nyert. Sajnálatos módon a meccs elején vállsérülést szenvedő Kovács István korai kiválása szintén nem javította esélyeinket. Gyors felépülést kívánunk Seni! A Dombóvári Öregfiúk együttese ezúttal az ezüstérmet szerezte meg! A mérkőzések sorát a már hagyományosnak mondható, jó hangulatú közös ebéd és a díjátadó követte. Köszönjük szépen a házigazda komlóiaknak a szervezést és a vendéglátást. Folytatás tavasszal!