U10/A: Füzesi József U10-es Bajnokság, 3. forduló, Pécs, Szamosi Nándor Sportcsarnok

GYKSE Szekszárd-Dombóvári Kosársuli KE Grey Wolves 68-30 (19-3, 19-9, 12-10, 18-8)
Schaadt Zétény 10, Lehőcz Gellért 10, Szíjártó Dávid 3, Béndek Zalán 3, Marosi Dániel 2, Várhegyi Iván 1, Szilágyi Kristóf 1, Fábos Dominik-, Potocska Kristóf-, Schott Zsigmond-, Albert Léna-, Herczeg Zétény-, Erdős Kristóf-,

NKA Pécs U10- Dombóvári Kosársuli KE Grey Wolves 24-71 (1-15, 11-19, 3-22, 9-15)
Lehőcz Gellért 25, Schott Zsigmond 7, Béndek Zalán 6, Schaadt Zétény 6, Erdős Kristóf 6, Potocska Kristóf 5, Marosi Dániel 5, Fábos Dominik 5, Várhegyi Iván 3, Szilágyi Kristóf 3, Albert Léna-, Szíjártó Dávid-, Herczeg Zétény-,
Vezetőedző: Kardos Attila

Az U10-es bajnokság aktuális fordulójára a PVSK Szamosi Nándor Sportcsarnokban került sor. Eddigi jó szereplésünknek köszönhetően ismét az A csoportban léphettünk parkettre. A mérkőzésnap sajnos nagyon nehezen indult számunkra. Több meghatározó játékosunk az utolsó pillanatban dőlt ki betegség miatt, emellett az utazás során is voltak nehézségeink. Így érkeztünk meg a bajnokság egyik kiemelkedő csapata, a GYKSE Szekszárd elleni meccsre, melyre nagyon készültünk az edzéseken. Sajnos nagyon rosszul kezdtük a meccset, úgy érzem a csapat a már említett problémákat nem tudta teljesen kizárni. Gyenge, rendezetlen védekezés és nagyon bátortalan támadójáték jellemzett minket az első negyedben. A második negyedtől kezdtünk megérkezni a meccsbe, de igazából csak a harmadik negyedért illeti dicséret a fiúkat. Itt egyenrangú ellenfelek tudtunk lenni, ami fontos a következő fordulókra nézve. Nagyon szerettünk volna egy jó meccset vívni a tolnaiak ellen, ez csak a mérkőzés egyes periódusaiban sikerült. Gratulálunk Mandulás Zoltán edzőnek és csapatának a megérdemelt győzelemhez!
Második találkozónkat az NKA Pécs U10 gárdája ellen játszottuk. Ezen a meccsen már egészen más arcunkat mutattuk. Önbizalommal teli, bátor támadójáték és sokkal rendezettebb védekezés jellemzett minket. A meccset végig kézben tartva, a játékban végig dominálva arattunk ebben az arányban is megérdemelt nagyon szép győzelmet! Szívből gratulálok a csapatomnak ehhez a jó játékhoz és értékes győzelemhez!