KASI ”B”-Dombóvári Kosársuli KE 83-54 (8-11, 15+6-11+5, 19-16, 35-11)
Wéber Koppány 4, Tóth Kristóf 3, Ács Dominik, Nagy Marcell, Pápai Levente 6, Kapinya Péter 8, Kovács Péter, Halmai Zsombor 26, Csomor Péter 2, Nyári Patrik, Téwald Patrik 4, Balogh Barna 1.

Dombóvári Kosársuli KE-Monok SE 38-94 (4-32, 7+4-18+6, 6-25, 17-13)
Wéber Koppány, Tóth Kristóf 5, Ács Dominik 2, Nagy Marcell 2, Pápai Levente 5, Kapinya Péter 10, Kovács Péter 4, Halmai Zsombor 8, Csomor Péter 1, Nyári Patrik, Téwald Patrik 1, Balogh Barna.

Alapszakasz 6. fordulónkat Kaposváron folytattuk. Sajnos több meghatározó játékosunk betegség miatt nem tudott velünk tartani, ezért elég foghíjasan érkeztünk a tornára. Ennek ellenére vállaltuk a mérkőzéseket és így játéklehetőséghez jutott mindenki. Nagy öröm számunkra, hogy ismét bemutatkozott a csapatba egy új kisfiú Ács Dominik, aki a mérkőzés közben ütközésnél kiverték az egyik fogát, de tovább akart játszani. Ez már most mindent elárul róla 😊!
Az első mérkőzésen a KASI „B” csapatával játszottuk, ahol az első 3 negyedben jól tartottuk magunkat (48-43). Az záró etapban jött egy zárlat és máris megnőtt a különbség. Mi 11 pontot tudtunk dobni míg az ellenfél 35 egységig jutott. Nem volt rossz a játék képe, sok dolgot megvalósítottunk a tanultakból.Következő mérkőzést egyből játszottuk a kiírás szerint. Sajnos ott folytattuk, ahol abba hagytuk és vége is volt számunkra a mérkőzésnek. Rengeteg eladott labdánk volt, de nem kötöttük meg, hogy ki dobhatja be és ki szakadhat el a labdáért. Mindenki megpróbálta és többször sikerült olyan embereknek is, akik eddig ezt nem csinálták. A 4. negyedre más ötössel mentünk fel a pályára, mint az első félidőben és az eredmény 17-13 lett nekünk. Egy apró öröm ezen a mérkőzésen, de azért ez elég sok mindent megmutat ebben a korosztályban.
A hétvégi csapatból 7 játékosunk is 2008-as születésű és ezek a mérkőzések nagyon jó felkészülési lehetőségek a következő évre. Hosszú távon gondolkozva nagy előny lehet számunkra a következő U11-es bajnokságban!