PVSK Fehértigrisek-Dombóvári Kosársuli KE 64-31 (11-7, 18+5-5+7, 6-8, 24-4)
Barna Zalán 1, Wéber Koppány 8, Tóth Kristóf 2, Nagy Marcell, Márfi Ákos 2, Kovács Péter 2, Gergely Hanna 1, Nyári Patrik, Kapinya Péter 5, Csomor Péter 1, Téwald Patrik 1, Balogh Barna 4, Pápai Levente 4, Reith Ármin, Herke Máté.

Dombóvári Kosársuli KE-Bátaszéki Oroszlánok 37-48 (4-12, 12+3-12+7, 6-10, 12-7)
Barna Zalán 17, Wéber Koppány 5, Herke Máté 3, Tóth Kristóf 2, Nagy Marcell, Márfi Ákos, Kovács Péter, Gergely Hanna 3, Nyári Patrik, Kapinya Péter 4, Csomor Péter, Téwald Patrik, Balogh Barna 2, Pápai Levente 1, Reith Ármin.

1. mérkőzés

Az első mérkőzést a PVSK ellen játszottuk. A csapat játéka a negyedek 2/3-ad részén nem mondható összeszedettnek. A lepattanó labdákért nem küzdöttek, sok volt az eladott labda, a pontatlan passz. A negyedek utolsó 2-3 percére viszont összeszedte magát mindenki és kiegyensúlyozottan játszott a csapat, mindenki hozzátett a játékhoz, aki a pályán tartózkodott!

1. mérkőzés

A meccs előtt már elkezdtük a bemelegítést labda nélkül a folyosón, látszott, hogy felébredt a csapat! Pályára lépve a labdás bemelegítés és a büntető dobások is pontosak voltak és összeszedettek. A feldobás után, mintha kicserélték volna a csapatot az előző mérkőzéshez képest! Mindenki az első perctől az utolsóig maximálisan küzdött és harcolt. Cserére azért volt szükség, hogy tudjanak a játékosok pihenni. Pontos átadások, gyors indulások, és labdaszerzések jellemezték a mérkőzést!