DOMBÓVÁRI KS – PVSK Panthers „B” 113 – 35 (32-9, 22-12, 34-6, 25-8)
Reizinger Máté 4, Barabás Ábel 7, Rákosfalvi Soma 4, Katatics Kolos 11/3, Holczmann Dominik 8, Slavati Bence 27, Nagy Balázs 6, Kovács Kornél 5, Halmai Dániel 12, Vida Máté 8, Kuti Dominik 10, Bőzsöny Zsombor 10.

DOMBÓVÁRI KS – Bajai Bácska FKE 62 – 59 (26-12, 12-17, 14-19, 10-11)
Reizinger Máté 8, Barabás Ábel 2, Balogh Mátyás 2, Katatics Kolos 4, Holczmann Dominik 2, Slavati Bence 15, Kalocsa Levente -, Kovács Kornél 4, Halmai Dániel 21, Vida Máté -, Kuti Dominik 4, Bőzsöny Zsombor -,

Hazai közönség előtt rendeztük a soron következő III. serdülő fordulót. Az előző fordulóban begyűjtött vereségek miatt a „B” csoport csapataival kellett megmérkőznünk. A csoportba PVSK „B”, a Baja és a Paks csapatai kerültek. A tornát a PVSK „B” – serdülőivel kezdtük. Már az első negyedben nagy pontkülönbség alakult ki a csapatok között. Gyors akciókat és magabiztos játékot produkáltunk a félidőig. A második játékrészben növeltük előnyünket és nagy arányú, különbséggel nyertük a mérkőzést.
A bajai csapat ellen, már pontosabb és precízebb játékra volt szükség. Szerencsére a vendégek az öltözőben maradtak az első negyed 5. percéig. Itt sikerült egy 14-0 –ás előnyt szereznünk, ami megalapozta a további részét a negyednek. A második negyed számunkra meglepetéseket tartogatott, ugyanis rengeteg hibát követtünk el (büntető 14/0) és így sikerült magunkra húzni az ellenfelet. A 3. negyedben felváltva estek a kosarak, de a negyed végén ismét rövidzárlat lépett a parkettára és az eladott labdák sokasága, illetve a fegyelmezetlen védekezés elvitte a negyedet. 52-48 ide és így kezdtük meg a 4. negyedet. Izgultunk és kapkodtunk, a büntetőket továbbra sem tudtuk értékesíteni, de szerencsére a vendégeknél is akadtak problémák. Megnyertük a mérkőzést, de összességében sokat tanultunk a történtekből. Sok-sok hasznos dolgot tudtunk meríteni a mérkőzésből, amit a következő időszakban gyakorlással és odafigyeléssel el kell sajátítanunk. A büntető dobásaink eredményessége sajnos kritikán aluli 34/6-os átlaggal zárult!!!!!