Kapinya Péter 8, Csomor Péter 4, Halmai Zsombor 16/9, Panta Kristóf , Barna Zalán 2, Herke Máté , Orsós Benjamin , Wéber Koppány , Kiss Máté , Szabó Milán

Kapinya Péter 18/6, Csomor Péter 4, Halmai Zsombor 12/6, Panta Kristóf 16, Barna Zalán 9/3, Herke Máté , Orsós Benjamin 8, Wéber Koppány 4, Kiss Máté , Szabó Milán 2,

November 27.-én Bajára utaztunk a 2. forduló lebonyolítására. Mivel az előző tornán a „B” csoport első helyezettjei lettünk, így a bajai túra már az „A” csoportban folytatódott. Mivel az „A” csoportban vannak jellemzően a legerősebb csapatok, ezért számíthattunk a kiélezettebb, szorosabb, esetlegesen vereséggel végződő mérkőzésekre is. A csoport a hazai Baja, az Atomerőmű Gykse, a kaposvári Kasi „B” és a Dombóvár U14 „A” serdülő csapataiból állt össze.  Tudtuk, hogy az első mérkőzésünk nehéz lesz, hiszen ismertük a tiszta korosztályból álló bajai serdülők alakulatát. Erősebb, fizikálisabb, és gyorsabb első két negyedet produkáltak nálunk. Miután a harmadik negyedben mi is az idősebb ötösünkkel álltunk fel, már tudtuk tartani velük a lépést addig amíg a fáradtság úrrá nem lett rajtunk. A kezdeti ijedtségeket félre téve, sokkal határozottabb és kiegyensúlyozottabb játékot produkáltunk a második játékrészben. Elégedett vagyok a látottakkal kapcsolatban, és határozott, és szemmel látható fejlődésen mentünk keresztül az elmúlt időszakban. Gratulálok a Baja serdülőinek a győzelemhez.

A délutáni mérkőzésre kipihentebben tudtunk felállni, mint az ellenfelünk az Atomerőmű-Gykse csapata, hiszen ők szinte pihenés nélkül jöttek újra a parkettára egy nagyon szoros első mérkőzés után. A csoport harmadik és negyedik helyéért kellett játszanunk, ami eldöntötte, hogy a negyedik helyezettnek a „B” csoportban kell folytatnia a további bajnoki sorozatot. Már az első percekben látszott a szekszárdi fiúkon, hogy sokat kivett belőlük az előző mérkőzés. Frissebbek és pontosabbak voltunk ellenfelünknél az első és második negyedben is. Sajnos a második negyedben szinte 4-4 ellen kellet játszani sérülés miatt. Felszabadultan tudtunk alkalmazni folyamatos játékainkat a második félidőben is, és a védekezésünk is stabilabbnak bizonyult. Mindenkinek tudtam játékperceket biztosítani a mérkőzés folyamán és győzelemmel zártunk, így harmadik helyen végeztünk, ami lehetővé tette az „A” csoportban maradást. December 4.-én újra Bajára utazunk folytatni a bajnokságot.