Dombóvári Kosársuli KE- KASI Delfinek/C 0-2 (24-19, 23-16, 19-12, 33-30)
Kapinya Péter 14, Csomor Péter 28, Halmai Zsombor 23/9, Herke Máté -, Panta Kristóf 13, Orsós Benjamin 17, Márfi Ákos 2, Wéber Koppány 2, Szabó Milán -,

Dombóvári Kosársuli KE-PVSK NKA/A 0-2 (21-23, 18-6, 18-21, 30-9)
Kapinya Péter 19/9, Csomor Péter 8, Halmai Zsombor 38/21, Herke Máté 2, Panta Kristóf 8, Orsós Benjamin 6, Márfi Ákos -, Wéber Koppány 4, Szabó Milán 2,

Hazai rendezéssel zártuk a következő regionális tornát. A játékosok létszámával sajnos nem tudtuk kielégíteni az MKOSZ elvárásait betegségek, illetve a serdülő „B” csapatunk fordulója miatt sem, ezért mindkét mérkőzésünket 0-2 -es végeredménnyel fejeztük be. Számunkra ez valószínű, hogy a régiós döntönkbe került! Természetesen lejátszottuk így hiányosan is mindkét mérkőzésünket, és a hadrafogható srácok nagyon jól teljesítettek. Ebben a vírusos, kovidos időszakban sajnos ez a felállás már több csapatnál is előfordult, de sajnos most minket is elért. A Kasi ellen is és a PVSK ellen is kiegyensúlyozott játékot mutattunk. Nagyon szépen látszik a fejlődés a fiúkon verseny helyzetekben. A döntéshozatalokban és eladott labdákban is nagyon sokat fejlődtünk csapatszinten. A fiatalabb játékosok is kezdenek felnőni a feladathoz, sokkal bátrabban védekeznek, ütköznek és a támadásokban is merészebbek. A második mérkőzésen a harmadik negyedben volt egy kis bizonytalanság a játékunkban, de ezt a sikeres távoli dobásaikkal tudtuk jól kompenzálni. Bátran és magabiztosan teljesítettük mindkét mérkőzést, és mindenki kivette részét a játékból. Igaz a mérkőzéseket és tornát megnyertük, de így is leestünk a következő fordulóra a „B” csoportba. Természetesen az edzések változatlanúl folytatódnak a megszokott ütem szerint és a fejlődésünk továbbra is töretlen lesz!