Fiú Serdülő Területi Bajnokság Tolna Megye

Atomerőmű SE U14/B – Dombóvári Kosársuli KE/B 100-55 (40-13, 16-12, 15-19, 29-11)
Amma Botond 2, Bogárdi Dominik 8, Eljaber Mohammadihsan 2, Faluközi Máté 1, Fülöp Sámuel 2, Horváth Gergő -, Ignácz Dominik 24, Koós Kende 2, Lakatos Ábel 2, Péter Vencel Kusán 2, Roósz Balázs 7, Varsányi Dávid 2

Mire elértünk Paksra a hosszú utazásban nagyon elfáradhattunk, mert az első negyedben nem sok ellenállást tudtunk kifejteni a jól játszó hazaiak ellen. Ebben a szakaszban sajnos átszaladtak rajtunk, mi pedig puhák, szétszórtak voltunk, és nem küzdöttünk eléggé. A második negyedtől viszont mintha teljesen más mérkőzés kezdődött volna, és az összecsapás további részében nyújtott teljesítményünkkel, és főleg a hozzáállással teljes mértékben elégedett voltam, egyenrangú ellenfelei voltunk a paksiaknak. Ellenfelünk két extra teljesítményt nyújtó játékosával folyamatosan meggyűlt a bajunk, főleg a támadásaink befejezésénél okozott problémát a hazaiak közel két méter magas centerének puszta jelenléte a palánk alatt. Mindent összevetve ismét pozitív irányba billent a mérleg nyelve, az eddigi idegenbeli mérkőzéseink közül most tudtuk a leghosszabb ideig azt a teljesítményt nyújtani, amit mindig látni szeretnék a csapattól.