Fiú Serdülő Területi Bajnokság Tolna Megye

Dombóvári Kosársuli KE/B – Knipl Kft. Bonyhádi KSE 32-87 (7-28, 10-19, 4-32, 11-8)
Amma Botond 4, Darázsdi Ákos 1, Eljaber Mohammadihsan -, Faluközi Máté -, Ignácz Dominik 10, Katona Péter -, Kiss Kolos Boldizsár -, Koós Kende -, Péter Vencel Kusán 10, Somogyvári Pál Zoltán 2, Varsányi Dávid 5

A múlt heti katasztrofálisan sikerült mérkőzésünk utáni edzésen közösen megbeszéltük, hogy mi az amin kell, és tudunk is változtatni annak érdekében, hogy a játékunk jobb, eredményesebb legyen. Úgy látszik, hogy a megbeszélés sikeres volt, mert teljesen más mentalitással léptünk pályára. Sokkal bátrabban, agilisabban játszottunk, aminek következtében sokkal többször sikerült tiszta dobóhelyzeteket kialakítanunk, amiből párat értékesíteni is tudtunk. Fizikai fölényét jól kihasználva a vendégcsapat ennek ellenére nagy különbségű vezetést szerzett az első negyed végére. A második ötösünk is nagyon jó felfogásban játszotta végig a következő negyedet, így ebben a játékrészben szoros eredményt sikerült elérnünk. A félidőben kicsit megtört a lendületünk, a harmadik negyedben nem nagyon tudunk mit kezdeni a bonyhádiakkal, akik ekkor a legerősebb összeállításukban játszottak. A negyedik felvonásra azonban ismét rendeztük a sorokat, és szinte végig jól védekezve több támadásunkat is eredményesen tudtuk befejezni, több játékosunk is kosarat tudott szerezni. Lelkesedésben, akaratban hatalmasat léptünk előre az előző mérkőzéshez képest, bízom benne, hogy ezt hosszútávon is fenn tudjuk tartani, és bátran, harciasan megyünk neki az előttünk álló mérkőzéseknek. Számunkra nem az eredmény, hanem a folyamatos fejlődés az elsődleges, amire minden egyes lejátszott mérkőzés jó lehetőséget nyújt. Köszönjük a mellettünk álló szülők bíztatását, támogatását!