Fiú Serdülő Területi Bajnokság Tolna Megye

Knipl Kft. Bonyhádi Kse – Dombóvári Kosársuli KE/B 98-38 (26-3, 27-12, 17-10, 24-9)
Amma Botond -, Bogárdi Dominik -, Eljaber Mohammadihsan -, Faluközi Máté -, Fülöp Sámuel -, Katona Péter -, Kiss Kolos Boldizsár -, Ignácz Dominik 17, Koós Kende 7, Lakatos Ábel -, Somogyvári Zoltán -, Varsányi Dávid 10

A mérkőzés előtti héten többen betegséggel küszködtek, ami miatt az utolsó pillanatig kérdéses volt, hogy hányan, és milyen összeállításban tudunk elutazni Bonyhádra. Ellenfelünkkel egyszer már megmérkőztünk a szezonban, így tudtuk róluk, hogy erősek, ügyesek, ezért nehéz összecsapásra számítottunk. Sajnos az első negyedben a korábbi mérkőzéseken is jellemző hibáink – előbb cselekszünk, és utána gondolkozunk – a szokásosnál is hangsúlyosabban jelentkeztek, a rengeteg eladott labda miatt nem tudtunk eredményes támadásokat vezetni, a hazaiak pedig átszaladtak rajtunk. A mérkőzés későbbi szakaszaiban már voltak jobb periódusaink, mindenki küzdött, hajtott becsülettel, és megtette a tőle telhetőt, ami most ennyire volt elegendő. Kisebb szünet után egy igen mozgalmas március áll előttünk hét mérkőzéssel, melyekre igyekszünk minél jobban felkészülni.