Dombóvári Kosársuli KE/B-Siófoki Kosársuli 57-54 (15-12, 16-16, 12-14, 14-12)
Pintér-Kovács Benedek 2, Horváth Áron-, Tóth Kristóf 6, Reith Ármin 16, Lakatos Ábel-, Reith Ábel 2, Kalocsa Dániel 4, Ignácz Dominik 4, Vincze Miklós 23, Vajda Zoltán-, Fülöp Sámuel-, Bogárdi Dominik-

PVSK NKA/B-Dombóvári Kosársuli KE/B 80-30 (21-4, 26-8, 20-8, 13-10)
Pintér-Kovács Benedek- , Horváth Áron 2, Tóth Kristóf 4 , Reith Ármin 4 , Lakatos Ábel-, Reith Ábel 6, Kalocsa Dániel 8 , Ignácz Dominik-, Vincze Miklós 4 , Vajda Zoltán- , Fülöp Sámuel 2 , Bogárdi Dominik-

A PVSK Szamosi Nándor Sportcsarnokában lépett pályára U14/B csapatunk, a regionális bajnokság alapszakasz I. második körében. A Dél-Nyugati régió „C” csoportjában előbb a Siófoki Kosársuli csapata ellen mérkőztünk meg. A találkozó nagy küzdelmet és szoros negyedeket hozott, melynek végén mi örülhettünk jobban, a mérkőzést három ponttal sikerült megnyerni. Mivel ellenfelünk 9 játékost tudott csak nevezni a meccsre, a megállapított hivatalos végeredmény 2-0 lett a javunkra.
Második mérkőzésünket a házigazda PVSK NKA/B együttesével vívtuk. Bár a záró játékrész szoros eredményt hozott, a mérkőzés első három negyedében a pécsi csapat akarata érvényesült és magabiztos győzelmet arattak. Gratulálunk győzelmükhöz!