2019.03.08. Kiemelt kadett bajnokság, alsóház nyugat.

Dombóvári Kosársuli KE „A” – Kosárlabda Akadémia Pécs 47 – 88 (6-34, 2-17, 21-22, 18-15)
Dombóvár: Halmai D. 10/6, Reizinger M. 9, Szőke B. 5, Nagy B. , Roósz R. 2. Cs.: SLAVATI B. 14/3, Barabás Á. 5, Lép A. 2, Vida M. , Kovács K.

Soron következő mérkőzésünket, a nagyon erős, és jó szerkezetű, Kosárlabda Akadémia Pécs ellen játszottuk. Sajnos nem igazán sikerült ellenfelünk dolgát megnehezíteni. Az első félidei támadójátékunk csődöt mondott, dobóhelyzeteink megvoltak, azonban szinte semmilyen helyzetből nem sikerült a gyűrűbe találnunk. A mérkőzés egyetlen pozitívuma, hogy a második félidőben nem adtuk fel, becsülettel küzdöttünk, és helyenként jól védekezve sikerült a félidőt megnyernünk.
Búslakodni nincs sok időnk, hibáinkat átbeszéljük, tanulunk belőle, és készülünk a szerdai Körmend elleni mérkőzésünkre.