2017.10.17. Fiú Regionális kadett bajnokság 1. forduló.

Dombóvári Kosársuli KE – Alisca Sólymok Szekszárd 87 – 60( 23-14, 25-15, 15-14, 24-17 )
Dombóvári Kosársuli: Takács 10/6, Kardos 2, Nagy 10, Heisz 26, Orbán 14. Cs: Ruppert 6, Holczmann 2, Slavati 6, Bőzsöny 1, Vida 4, Halmai -, Kuti 6.

Megkezdte kadett csapatunk is a bajnokságot. Jól kezdtük a mérkőzést, támadásban próbáltuk az eddig tanultakat erőltetni, védekezésünk pedig jól működött. A második negyedben sok labdát tudtunk szerezni, amiből könnyű kosarakat értünk el és megnyugtató előnyt sikerült kiharcolni a félidőre. A mérkőzés hátralevő részében is tudtuk tartani előnyünket, sőt még egy lapáttal sikerült is rátenni ez által könnyed megérdemelt győzelmet arattunk.
Pozitívum, hogy mindenki pályára lépet és teljesítményével próbált pluszt hozzá tenni a csapat sikeréhez. Bőven van még hova fejlődnünk, védekezésben főleg! Hibáinkon próbálunk javítani és fejlődni a következő mérkőzésig. Gratulálok csapatomnak a győzelemhez.