2016.10.22.
Dombóvári Kosársuli – Kanizsa KK 61-38 (10-9, 14-8, 11-14, 26-7)
Dombóvár: Takács A. 9/3, Molnár M. 20/3, Lalák V. 2, Pápai G. 4, Kapinya I. 6. Cs.: Heisz A. 12, Kardos B. 2, Weich M. 3, Orbán Z. 3.
A regionális bajnokság első fordulójában, hazai pályán fogadtuk a Kanizsa KK csapatát. Ellenfelünk 40 percen keresztül zóna védekezést alkalmazott, ennek köszönhetően, támadásban nagyon nehezen találtuk a játék ritmusát. Az első 3 negyed nagyon pontszegény játékot hozott, minimálisnak mondható előnyünket, csakis jó védekezésünknek köszönhetjük.(35-31) Az utolsó negyedre, még próbáltunk szigorítani védekezésünkön, aminek meg is lett az eredménye.
Lepattanók megszerzése után, gyors könnyű kosarakat sikerült szereznünk és egy 15-0-ás rohammal el is döntöttük a mérkőzést.
Gratuláció a csapatnak a győzelemhez, dolgozunk tovább és próbálunk minél több mérkőzést megnyerni.