1. Forduló
Jv.: Bálind, Farkas.
Dombóvári Kosársuli KE – Kecskeméti KA 74-60 (23-25, 20-15, 16-6, 15-14)
Dombóvár: Lép A. 4, Óliás G. 18/6, Szőke B. 24/6, Fehérvári Cs. 8/6, Roósz R. 14. Cs.: Monostori Á. 6, Csomor G., Vincellér N., Pintér B., Halmai Zs., Berta B.

Megkezdődött kadet fiaink számára is a rájátszás. Alapszakasz eredményeink alapján, a legerősebb piros csoportba kerültünk, ahol a hozott eredmények alapján, a listavezető Kecskemét csapatát láttuk vendégül.
Jól kezdtük a találkozott, támadó oldalon jó döntéseket hoztunk, szép támadások végén, rendre pontokat tudtunk szerezni.
Az első félidőben nagy hátrányban voltunk a védő lepattanók megszerzésében, ellenfelünk rengeteg pontot szerzett 2. esély után.
Tudtuk, hogy a siker kulcsa a lepattanó labdák kiegyenlítése.
Nagyon jó felfogásban jöttünk ki a 2. félidőre, 1:1 védekezésünk szinte tökéletes volt, óriási energiával dolgoztak a fiúk.
A lepattanó csatát is, sikerült kiegyenlíteni a mérkőzés végére ami az egyik kulcsa volt győzelmünknek.
Nagyon szépen köszönöm csapatomnak a hozzáállást, óriási gratuláció jár mind a 11 játékosomnak.
Folytatás pénteken, amikoris a Soproni Sportiskola csapatához látogatunk!