2018.11.26. Regionális kadett bajnokság A csoport.

Dombóvári Kosársuli KE – Kosárlabda Akadémia Pécs „B” 69 – 54 (18-12, 16-9, 20-18, 15-15)
Dombóvár: Halmai D. 11, Reizinger M. 14/3, Slavati B. 9, Nagy B. 5, Roósz R. 5. Cs.: Szőke B. 16/3, Barabás Á. 9, Vida M. -, Lép A. -, Bőzsöny B.

A regionális bajnokság soron következő mérkőzését, hazai pályán játszottuk. Jól kezdtük a mérkőzést, védekezésünk aránylag jól működött az egész meccsen, félidőre sikerült egy megnyugtató előnyt szereznünk. A második félidőben ellenfelünk többször próbált zárkózni, azonban csapatunkban mindig volt egy olyan játékos, aki kosarával átlendítette együttesünket a holtponton. A mérkőzésen végig vezetve, úgy gondolom megérdemelt győzelmet szereztünk. Hibák mint minden meccsen most is voltak, főleg a csapat sebességével nem vagyok elégedett, dolgozunk rajta, hogy a következő mérkőzésre fejlődjünk.
Gratulálok a győzelemhez, hajrá Dombóvár!