2018.04.13. Regionális kadett bajnokság.

Dombóvári Kosársuli KE – Rátgéber Akadémia „B” 79 – 69 (24-22,15-18,26-12,14-17)
Dombóvári Kosársuli: Takács A. 20/9, Szőke B. 11/3, Nagy B. -, Heisz A. 30/3, Orbán Z. 4. Cs.: Halmai D. -, Reizinger M. 10, Slavati B. 4, Holczmann D.-.

Most sokkal jobban kezdtük a találkozót mint Pécsen. Nem tudott ellenfelünk elhúzni tőlünk, szinte az egész első félidőben fej-fej mellett haladtak az együttesek (39-40).
A szünetben átbeszéltünk 1-2 dolgot próbáltunk még egy lapáttal rátenni a védekezésre és ennek meg is lett az eredménye. Védőtérfélen nagyon jól pörögtünk, támadásban pedig sikerült ritmust váltanunk. Külső dobásaink is jó százalékkal estek be és sok könnyű kosarat is sikerült szereznünk a második félidőben. Ezeknek a dolgoknak köszönhetően, úgy gondolom egy megérdemelt győzelmet szereztünk.