Regionális bajnokság U16 felsőház.

Kosárlabda Akadémia Pécs „B” – Dombóvári Kosársuli KE 68 – 47 (16-12, 6-13, 19-12, 27-10)
Dombóvári Kosársuli: Takács 13/9, Lalák -, Molnár 17, Orbán -, Kapinya 5/3. csere: Heisz 1, Kardos 7, Pápai 2, Weich -, Müller 2, Kohári -.

Számunkra nagyon rosszul indult a mérkőzés. A pécsi csapat fizikai fölényét jól használva hamar 8-0-ás előnyre tett szert. Gyors időkérés után, sikerült rendezni sorainkat, és a negyed végére 4 pontra sikerült zárkózni. A második negyedbeli extra védekezésünknek, és ehhez társuló jó támadójátéknak, köszönhetően 3 pontos előnyel mehetünk a pihenőre. A második félidő is nagyon kiélezett csatát hozott. A 33. percig szinte fej-fej mellett haladtak a csapatok, ekkor sajnos megint jött egy 4 perces gól nélküli időszak, ami alatt a pécsi csapat a maga javára fordította a mérkőzést. Vereségünk ellenére, gratulálni szeretnék csapatomnak, hiszen nálunk sokkal fizikálisabb csapat ellen nagyon szép játékot mutattunk 33 percig. Nagyobb rotációval az ilyen mérkőzések nyerhetőek  lennének. Következő mérkőzésünket hazai pályán játsszuk, csoportunk favoritját a Baja csapatát fogadjuk