2016.11.11. (Péntek) U16 Regionális Bajnokság 3. forduló

Siófoki Kosársuli – Dombóvári Kosársuli KE 47 – 82 (16-23, 13-21, 10-25, 8-13)
Dombóvár: Takács A. 4, Molnár M. 14/3, Lalák V. 6, Pápai G. 4, Kapinya I. 22.Cs.: Kardos B. 9, Orbán Z. 10, Heisz A. 5/3, Weich M. 4, Müller Cs. 2, Szép M. 2, Kohári R. -.

Csütörtökön este a Siófok otthonában léptünk pályára. Ismét sikerült jól belemennünk a mérkőzésbe, a 4. percben 0-12 mutatott az eredményjelző. Folytatásban egyre jobban kezdte ellenfelünk is felvenni a játék ritmusát, azonban még így is tudtuk előnyünket növelni a félidőhöz érve (27-44). A második félidőt is hasonlóan jól kezdtük, mint a mérkőzést és tovább növelve előnyünket, mindenkinek játéklehetőséget biztosítva, könnyűnek mondható győzelmet arattunk. A győzelemhez gratuláció jár a fiúknak. Azonban a jövőben sokkal jobban oda kell figyelni a befejezésekre, rengeteg ziccert hibáztunk. Ezeken a hibákon próbálunk javítani, dolgozunk tovább.