Kiemelt U16 bajnokság Nyugati csoport 4. forduló. 2019.10.22.

NEMZETI KOSÁRLABDA AKADÉMIA PÉCS/B – DOMBÓVÁRI KOSÁRSULI KE 57 – 104 (13-32, 17-23, 14-31, 13-21)
DOMBÓVÁR: Halmai D. 16, KUTI D. 16/3, SZŐKE B. 17, BARABÁS Á. 13, Kalocsa L. 10. Cs.: FEHÉRVÁRI CS. 13/3, Katatics K. 10/3, Lép A. 7/6, Monostori Á. 3/3, Berta B. 2.

Soron következő mérkőzésünket, a Nemzeti Akadémia Pécs/B csapata ellen vívtuk idegenben. Sajnos Roósz Roland játékára betegség miatt, Reizinger Máté pedig kézsérülése miatt nem tudott pályára lépni.
Jó kezdéssel alapoztuk meg a mérkőzést. Pár perc elteltével 0-16-os eredményt mutatott az eredményjelző, amit a negyed végéig tovább sikerült növelni.
A 2. játékrészben picit akadozott a gépezet, sok közeli dobást hibáztunk, de gy is nyeri tudtuk a negyedet.
A 2. félidőt ismét jól kezdtük, sok könnyű dobást értékesítettünk, és cserejátékosaink is jól szálltak be a mérkőzésbe. Végére magabiztos, nagyarányú győzelmet szereztünk, ezúton gratulálok csapatomnak.
Hétvégén sokkal nehezebb feladat vár ránk, hiszen Zalaegerszegen vendégszerepelünk ahol a ZTE KK csapatával mérkőzünk.