Kadett „B” (U16/B) Régiós bajnokság, NAGYKANIZSA, 2020.01.10.

Kanizsa KK – DOMBÓVÁRI KOSÁRSULI 76-64 (18-15, 15-16, 12-13, 31-20)
Lép Adrián 8, Fehérvári Csegő 6/6, Kalocsa Levente 12, Katatics Kolos 12/3, Monostori Ákos 16/3, Óliás Gergő 1, Farka Ádám 2, Vincellér Nándor -, Csomor Gábor -, Bálint Bence 1, Bálint Botond 6/6,

Nagykanizsára utaztunk kadett B csapatunk idei első fordulójára. Összességében az első hely már biztos pozíció számunkra, de azért szinte teljes csapattal utaztunk. Az első negyedben 9-0 – ás hazai vezetésnél időt kellett kérnem, mert egy kicsit hanyagan álltunk neki a mérkőzésnek. Behúzódó zónát védekeztek, amit nem könnyű áttörni alacsonyabb szerkezettel. A második negyedben rendeztük sorainkat és teljesen visszajöttünk a mérkőzésbe, sőt nyertük is a negyedet. A félidő után már kiegyenlített volt a játék, itt is és ott is voltak hibák a támadásban és a védekezésben is egyaránt. A védő lepattanókat sikerült összeszednünk és olykor szép gyors egy-két passzos támadásból könnyű gólt szereztünk. A záró negyed elején sajnos sok távoli dobásuk betalált amire nem sikerült válaszolnunk, a kapkodó, már-már kilátástalan támadásainknak köszönhetően. Elrontottuk a végjátékot, nem tudtunk ritmust váltani és ez sajnos vereséget eredményezett. Gratulálok a hazai csapatnak a győzelemhez. Akaratban és hozzáállásban sokat kell változnunk!