Nemzeti Fiú Junior Bajnokság 2021/22 “A”csoport 2022.01.14, Körmend

AKMÉ Körmendi Törpördögök-Dombòvári Kosársuli KE 63-75 (17-18,16-14,14-20,16-23)
Dombòvár: Reizinger M.17/6,Òliás G.8, Fehérvàri Cs.29/15,Roòsz R.12,Katatics K.- Cs.:Lép A.6,Kalocsa L.3,Monostori Á.-, Berta B.-,Barabás Á.-,Vincellér N.- Szilágyi Tamás Edző

Mindíg is nagy kedvencem volt a Körmend csarnoka játékosként és edzőként egyaránt ,ahová szívesen jövők. Az embernek ad egy plusz motíváciòt ,ha belép a pályára,pályaszélére. Tudtam ,hogy nem lesz egyszerű feladatunk ,hisz a hazai csapat mindenkire veszélyen ,főleg otthon. Mondhatni hirtelen időpont változás miatt játszottunk pénteken ,amire őszintén megmondom nagyon keveset tudtunk készülni. Az első 20 percbe nagyjábòl semmit nem sikerült megvalòsítanunk a megbeszéltekből,nem feküdt nekünk a Körmend játéka egyáltalán. A szünetben alapos fejmosást kaptak a fiúk az öltözőben, aminek úgy érzem meg is lett az eredménye, végre azt játszottuk amit elvárok. Jò védekezés után tudtunk gyorsan támadni valamint beestek a külső dobásaink is. A kulcs az volt az utolsò negyedbe amikor másfél perc alatt 4 triplát dobtunk és azthiszem itt törtük meg a hazai csapatot,ez meghozta a sikert számunkra. Gratulálok a Körmend csapatának és sok sikert nekik a továbbiakba. Nagyon fontos győzelem volt a mai az első 4-be maradásunkhoz.

Következő mérkőzésünk a MAFC otthonába (Pesten)lesz 2022.01.23-án 14:00-kor!