Atomerőmű SE – Dombóvári Kosársuli: 58-76 (17-18, 22-17, 11-17, 8-24)
Dombóvár: TAKÁCS A. 21/9, Lalák V. 8, VÉRTES ZS. 19/9, HEISZ A. 14/3, Orbán Z. 5. Cs.: Nagy B., Kapinya I. 6, Halmai D., Pápai G. 3/3, Slavati B.
Pakson vendégszerepelt U18-as csapatunk a  regionális bajnokság 2. körének 3. fordulójában. A hétfői Szekszárd elleni győzelmünk némi önbizalmat adott mindenkinek a folytatásra, talán ennek köszönhetően jól kezdtük a mérkőzést. Az első negyed folyamán az 1-2 kosárnyi előny végig nálunk volt, nem tudtuk leszakítani a hazai csapatot, mindig elkövettünk valami buta hibát. A második negyed közepén sajnos a fáradtság jelei mutatkoztak, átvette az ASE a mérkőzés irányítását, és 4 pontos hátránnyal zártuk a félidőt. A harmadik etap felénél -6 pontos hazai előnynél – mindkét csapat védekezést váltott, és ebből mi jöttunk ki jobban, a negyed zárására minimális egy pontos előnyt szereztünk. A záró 10 percben nagyon okosan, nem kapkodva szövögettük a támadásainkat, és fokozatosan növeltük a különbséget, ami a végére talán egy kicsit túlzóan nagyra sikeredett. Gratulálok a Csapatnak a győzelemhez, különösen a második félidőben mutatott játékhoz! Bravó Srácok!