2018.02.23. Regionális junior bajnokság.

Dombóvári Kosársuli KE – Dunaújvárosi Sárkányok 78 – 46(23-8, 20-6, 11-22, 24-10)
Dombóvári Kosársuli: Guzmics B. 12/6, Takács A. 4, Lalák V. 24/3, Csapó T. 15, Kapinya I. 8.Cs.: Pápai G. 10/6, Kardos B. -, Heisz A. 4, Orbán Z. 2.

Sajnos betegségek miatt, több játékosunk nem tudott a mérkőzésen részt venni. Ennek ellenére szerettük volna a saját játékunkat játszani, agresszív védekezés után gyorsan támadni. Az első félidőben maximálisan teljesítettük az elvártakat és gyakorlatilag a félidőre eldöntöttük a győztes csapat kilétét (43-14). A második félidőben próbáltam mindenkinek igazságosan, játéklehetőséget biztosítani. Az eredményt még így is sikerült tartanunk és megérdemelt győzelmet szereztünk.

Gratulálok a fiúknak, dolgozunk tovább. Hajrá Dombóvár!!!!!!