Nemzeti Fiú Junior Bajnokság Alapszakasz “A” csoport 1.fordulò 2021.10.12

Dombòvári Kosársuli KE – NKA Pécs/A 60-91 (20-21,17-24,11-24,12-22)
Dombòvár:Reizinger M.29/18,Òliás G.13,Fehérvári Cs.7/3 Katatics K.5,Roòsz R.- Cs.:Lép A.5,Kalocsa L.-,Barabás Á.-Monostori Á.-,Berta B.1,Vincellér N.- Szilágyi Tamás Edző

Egy ilyen meccs után nehéz mit mondani,úgy hogy 20 percig partyba vagyunk egy nemzetközi porondon is helyt állò csapattal szembe. Ez az idő kevés egy ilyen csapat ellen,hogy jò mérkőzést tudjunk játszani. Kicsit csalòdott vagyok a nyitò fordulò miatt,sokkal többet vártam a csapattòl,de azt is tudni kell,hogy mérkőzés előtt 7-8 emberrel edzettünk és nem tudtunk 5-5-be gyakorolni ,felkészülni normàlisan. Ez a mérkőzés pontosan megmutatta melyik tèren kell fejlődnünk ,hogy versenyképesek legyünk. Fizikálisan,palánk alatt nagyon kevesek voltunk a tegnapi nap ,ha 21 lepattanòval többet engedélyezünk az ellenfélnek úgy hogy második esélyből 40 pontot kapunk nem vezet jòra.
A 20 perc “jò”jàtékunkbòl kell építkeznünk tovább rövid időn belül. Úgy érzem ez a csoport amibe vagyunk,bàrmelyik csapat bárhol nyerhet. Nincs megàllás menni kell tovább hisz újbòl hazai pályán játszunk vasárnap. Gratulálok a NKA Pécs/A csapatának a győzelemhez.