Kaposvári KK SE – Dombóvári Kosársuli KE: 80-53 (14-20, 28-16, 15-9, 23-8)
Dombóvár: HEISZ 9/6, Uzonyi 4, VICZE 20, Csapó T. 6, Szabotin 6. Cs.: Csáki 5, Molnár, Takács 3/3, Kardos, Kapinya.

A 3. fordulóban Kaposvárra látogattunk, teljes csapattal tudtunk kiállni, nem volt hiányzónk. Az első negyed folyamán nagyon jól, okosan kosárlabdáztunk, dinamikus betöréseink voltak, és az eddig hiányolt távoli kísérleteink is célba értek. A folytatásra védekezést váltottak a hazaiak, ez némi zavart okozott, de így is egészen jól helytálltunk a támadó térfélen. Sajnos a védekezésünk nagyon gyengére sikerült, helyezkedésbeli problémáink voltak, plusz nem tudtuk megkaparintani a védőlepattanókat, és második szándékból rendre pontokat szerzett a KKK. A félidőre 6 pontos hazai előnyt mutatott az eredményjelző.
A harmadik etap derekáig még partiban voltunk (29. perc: 50-45), de a fáradtság jelei kezdtek mutatkozni, és egyre több eladott labdánk volt, amiből ellenfelünk könnyű ziccereket szerzett. A záró játékrész 3. percében sajnos egy 9-0-ás KKK futást követően eldőlt a találkozó. Az utolsó percekben lehetőséget kaptak kadett (U16) játékosaink is, és próbára tehették magukat az egyel magasabb korosztályban.