Nemzeti Fiú Junior Bajnoksàg 2021/22
“A”csoport Pécs 2021.12.06

NKA Pécs/A-Dombòvári Kosársuli KE 92-63 (26-15,22-24,24-5,20-19)
Dombòvár: Òliás G.9,Fehérvári Cs.9, Reizinger M.27/9,Roòsz R.5,Kalocsa L.7 Cs.:Katatics K.2,Lép A.-,Barabás Á.2, Monostori Á.2,Vincellér N.-Szilàgyi Tamás Edző

Nagyon beragadtunk a kezdésnél,talán a legrosszabb rajtunk volt az évben. Kellett 5-10 perc mire hozzászokunk ellenfelünk agresszív,egészpályás letámadásához.-16 pontos hátránybòl ,időkérésem után megnyugodtuk és végre elkezdtünk azt játszani amire készültünk,így egy 7-26-os futással visszajöttünk a meccsbe vagyis -3 pontra.
Nagy energiákat mozgòsítottunk ,hogy ez sikerüljön és sok erőt vesztettünk ez idő alatt. Ezek után jött egy újabb hullámvölgy ahol sokat hibáztunk,így 9 pontos hátrányunk volt a nagyszünetre.
A 3.negyed teljes összeomlás,semmi nem sikerült ,védekezésbe,támadásba sorra hibáztunk és itt azthiszem eldőlt a mérkőzés sorsa.
Utolsò 10 percbe küzdöttünk,hajtottunk amíg bírtunk ,de közelebb nem sikerült felzárkòzni a pécsi csapathoz,így 29 pontos vereség lett a vége. Ettől függetlenünk úgy érzem 25 percig partyba voltunk,úgy hogy kaptunk egy 40 perces agresszív letámadást,ami úgy érzem nagyon sok esetbe nem volt tiszta. Nyilván nem ez döntött a mérkőzésen hanem egy 49-29-es lepattanò különbség és a 20 eladott labda.
Van mèg hova fejlődni ,de ez egy remek felkészülés volt csapatomnak az elkövetkező mérkőzésekre. Gratulálok az NKA Pécs csapatának és sok sikert kívánok nekik szezonba.