Nemzeti Fiú Junior “B”Döntő Budapest,Camugo Sportlab

Dombòvári Kosársuli KE-Zalakerámia ZTE KK 90-67 ( 29-17,14-18,29-23,18-9)
Dombòvár: REIZINGER M.21/3,SZŐKE B.18/9 FEHÉRVÁRI CS.12/6,NAGY B.3/3,ROÒSZ R.10 Cs.: KUTI D.11/9,KALOCSA L.-,BARABÁS Á 7 KATATICS K.6,LÉP A.2

Utolsò szezonbeli mérkőzésünkre és a “B” döntő 3. helyéért érkeztünk Budapestre,ahol szerettünk volna kiadni mindet magunkbòl.
Nehéz ,hosszú,fárasztò szezonon vagyunk túl ,nagyon nagyon sok àldozattal és munkàval a hátunk mögött. Az év talán legjobb játékval kezdtük a mérkőzést,ahol 5 perc alatt 19-2 volt az állás javunkra.A megbeszélteket betartva jò védekezésből tudtunk gyors támadásokat véghez vinni és ültek az üres dobásaink is.
A negyed végére kicsit lankadt a védekezés ,de a támadò térfélen extra teljesítményt nyújtottunk.A második negyed hozott egy kis hullámvölgyet a játékunkba ,sok hiba csúszott a védekezésünkbe valamint a támadás is kissé görcsössé vált.Az előnyünkből 8 pont maradt a félidőre,mondhatom jòkor jött a szünet !
Helyre raktuk a dolgokat a szünetbe és nagy elánnal vàgtunk bele az 3. negyednek ,ahol újra nagyon jò felfogásba kosárlabdáztunk támadásba.A védekezésbe csúsztak hibák,de így is a szép támadások után 14 pontos előnnyel vártuk a 4.negyedet. 30 perc után nagyon nagy erőket mozgòsítottak a srácok ,a szívük vitte előre őket és kő kemény védekezést produkáltunk. Ezzel sikerül ellépnünk ellenfelünktől és magabiztosan szereztünk meg a 3.helyet a döntőn!

BÜSZKE VAGYOK MINDEN EGYES JÁTÉKOSOMRA és HÁLÁS KÖSZÖNET A MUNKÁJUKÉRT💙💙💙 SZÍVEMHEZ NŐTETEK ÉS SOHA NEM FELEJTEM EL EZT AZ ÈVET 🙏🙏🙏 Szeretném kiemelni Balázs Gábor fantasztikus munkáját amit a srácokkal végzett🙏💪 Edzők,vezetők,szülők és minden ember aki szorított értünk hálás köszönet 🙏

Nem szeretek búcsúzkodni,de jelen pillanatba sajnos nincs más minthogy megköszönjem a rengeteg, segítséget ,rengeteg, élményt, rengetegközös emléket Tamás Péter BARÁTOMNAK💙 Örök emlékeim lesznek🙏🙏🙏Sok sikért kívánok neked MESTEREM, nagyon sokat tanultam tőled😉💪
Bálint Szőke, Dani Halmai hálás köszönet, hogy edzőtök lehettem💙 Sok emlék, sok poén, sok közös utazást, soha nem felejtem el. Nagyon sok van bennetek, remélem idővel megleptek egy bérlettel, ami a TI felnőtt mérkőzéseitekre szòl 😉! Sok sikert és tudjátok, nyitva áll a kapu haza felé 💪💪💪