Nemzeti Fiú Junior Bajnokság 2021/22 “A”csoport 2021.11.02 Sopron

Soproni SI KA SKC/A-Dombòvári Kosársuli KE 103-85 (29-23,30-19,25-21,20-22)
Dombòvár: Reizinger M.23/12,Òliás G.24/3 Fehérvári Cs.15/9,Roòsz R.4,Kalocsa L.8 Cs.:Katatics K.3,Lép A.7,Barabás Á.-,Berta B.- Monostori Á.-,Pintér B.- Szilágyi Tamás Edző

Először is gratulálok a Sopron csapatának a győzelemhez.Tisztába voltunk ,hogy a vendéglátò csapat a csoportunk favoritja és harcba lesz az első két hely valamelyikéért. Felkészültünk mindenre ellenük ,még ünnep nap is edzettünk a srácokkal ,amiért köszönet a szülőknek a rugalmasságukért. Megprobáltunk meglepetést okozni,ami majdnem hogy sikerült is,de az eredmény ezt nem tükrözi. Ez a mérkőzés azthiszem mindkét fél nevébe mondhatom nem a védekezésről szòlt. Idegenbe 85 pontot dobni nem rossz eredmény,de 103-at kapni az nagyon sok. 40 perc alatt két 3 perces rövid zárlat megpecsételte sorsunkat (2.negyedbe,4.negyedbe).A hazai csapat kihasználva hibáinkat uralta a mérkőzést. 24/13-as büntető arány és 21 eladott labdával nehéz mérkőzést nyerni.Bele se merek gondolni ha ez a mutatò jobb és kevesebb akkor milyen boldogan utazzunk haza. Úgy érzem ezen a mérkőzésen támadtunk a legjobban csapatként ez tükrözi a 18 gòlpasszunk, most azon leszünk,hogy ezt fent tartsuk és ráfeküdjünk a védekezésre minden edzésen valamint a türelmes játékra. Büszke vagyok a fiúkra ,hisz itt Sopronba eddig minden csapat kikapott 40-50 ponttal ,nekünk pedig volt tartásunk visszajönni a meccsbe 24 pontròl is.
Folytatjuk a munkát ,nincs megállás nagyon sűrű a program,így szépen lépkedünk előre minden mérkőzésen. További sok sikert a Sopronnak, de lesz még egy visszavágò 😉