Nemzeti Fiú Junior Bajnokság 2021/22, Piros csoport, 2022.03.18 Budapest

Vasas Akadémia/A-Dombòvári Kosársuli KE 65-53 (21-8,12-16,15-15,17-14)
Dombòvár:Reizinger M.9/6,Òliás G.8/3 Fehérvári Cs.15/3,Roòsz R.8,Kalocsa L.5 Cs.:Lép A.8,Barabás Á.-,Monostori Á.-,Berta B.-,Vincellér N.- Szilágyi Tamás edző

Úgy érzem ha 17:15-kor kezdődik a mérkőzés és nem 16:50-kor akkor egál meccset játszunk és benne van a pakliba a győzelmünk is.Ez azt jelenti ,hogy az első 10 percet átlépjük ,hisz azt leszámítva ha a 30 percet nèzem 1 ponttal nyerünk,de mivel 40 perc egy meccs így az eslő negyedet átaludtuk.
Ezt a mérkőzést úgy tudnám értékelni,mintha egy hullámvasúton ültünk volna vagy egy viharos balatonon a csònakba òriási hullámok közepette.Egyszer fent egyszer lent és ez így ment 40 percig,feljöttünk 5 pontra utána 5 hiba jött ,feljöttünk 5 pontra 3 hiba jött,végjátékba feljöttünk 2 perccel a vége előtt 5 pontra (gondoltam itt nem lesz hiba),de megint jött 2-3 hiba.A helyzeteink megvoltak az üres dobásaink megvoltak ,de 41% közeli és 25% hárompontos mutatòval nem lehet meccset nyerni,főleg nem idegenbe.
Jelen helyzetbe kicsit úgy érzem elfáradtunk fejbe ,7-8 játékosomnak ez volt a 49.meccse ebbe a szezonba,ami nem kevés,kell a frissülés kell egy új impulzus a csapatnak,amin dolgozni fogunk jövőhéten,hogy meglepjük hazai pályán a Debrecent.
Graulálok a Vasas csapatának és sok sikert kívánok nekik a továbbiakba.
Nekünk a keresztjátékra kell időzítenünk a topp formát és akkor nem lesz gond a céljainkkal.